Na ndiqni edhe në

Dritare TV

Mamica e Skënderbeut Avidije Alibali, mbush sot 90 vjeç!

Meta: Drejtësia me regji, rihapi 21 janarin!

Po ndodh tani, 22.07.2024

Shqiptarët e Kosovës vijnë se në Shqipëri është lirë, jo për patriotizëm!

Shqipëria ka më shumë vende të lira se Greqia.

Protestat për Berishën po largojnë turistët.

Pas 20 vitesh do të futem në bazën e Porto Palermos!

Lul Basha ka mbaruar me kohë!

Lufta e Jul Çezarit me Pompeun në Palasë!

Kur nervozohet Rudina!

Brenda tunelit në det që ndërtoi Enver Hoxha! #albaniaallinclusive | Vlog në Dritare

Agjenci turistike po paguajnë të sulmohet turizmi!

Pse u takua Rama me Mitcotaqis në Londër! Flet Flogert Muça! | Intervista e ditës

Pse Berisha i nxori sytë vetes me kandidatët pro-grekë për Himarën! Flet Sidi Hasanaj!

Protestat "Lironi Berishën", po dëmtojnë turizmin! Flasin Flogert Muça & Bala! | Intervista e ditës

Ja faji i Edi Ramës me turizmin në Shqipëri! Flet Sidi Hasanaj! | Intervista e ditës

Debate të forta mes gazetarëve! Basha pse s’kandidon në Himarë! | Intervista e ditës

Çfarë nuk dimë nga takimi i Ramës me Mitcotaqis! Flet Anri Bala! | Intervista e ditës

Bomba e gazetarit Muça! Agjenci turistike më kanë ofruar lekë të sulmoj turizmin!

A e theu lejen Beleri që udhëtoi në Athinë! Flet Flogert Muça! | Intervista e ditës

The mystery of "Porto Palermo Tunnel"! By Robert Hackman! #albaniaallinclusive | Vlog në Dritare

Rama thirrje emigrantëve: Kthehuni nga Greqia, këtu do të fitoni më shumë

Pse DASH shigjetoi përsëri Sali Berishën! Flet Lavdrim Lita! | Intervista e ditës

Kush po paguan të dëmtojë turizmin në Shqipëri! Flasin Hasanaj, Muça & Bala!

Kryemadhi dhe Balla debat për Policinë e Shtetit!

Po ndodh tani, 19.07.2024

Dosjen ma solli burri yt, degradon debati mes Felajt dhe Bardhit në Kuvend.

Skandali me mikrokreditë/Bardhi sherr me guvernatorin Sejko: Jep llogari!

Ruani fëmijët! Alarmi i specialistes së zhvillimit, Elda Rika Chang! | Shhqip nga Rudina Xhunga

Greqia do të marrë gjithë Labërinë! Flet Idajet Beqiri!

Thirrja e avokat Beqirit: Të njihet gjenocidi grek ndaj shqiptarëve!

Ju tregoj grushtin e shtetit të Sali Berishës pas 21 janarit! Flet Beqiri! | Intervista e ditës

Zgjedhjet në Himarë! Idajet Beqiri: Çfarë do të ndodhë në 4 gusht! | Intervista e ditës

Fredi Beleri ështe një mashë në duart e shovinistëve grekë! | Intervista e ditës

Çfarë ndodh nëse Beleri nuk kthehet më në Shqipëri! | Intervista e ditës

21 janari si 4 shkurti i nazizmit! Flet Idajet Beqiri! | Intervista e ditës

Seanca në Kuvend/ Deputetët e opozitës kritika për gjyqësorin në Shqipëri!

Kuvendi diskuton për heqjen e ligjit të luftës me Greqinë!

Po ndodh tani, 18.07.2024

Rama mesazh për vlonjatët: Zbrisni me këmbë në tokë!

Rama batuta me Pjerin Ndreun: E shkuara polic, të bëri kryetar!

Siguria ka ndezur dritën e kuqe, Rama: Ka një sulm të organizuar kundër turizmit!

Kaninë, te Guri i Donikës së Skënderbeut!

Vlonjatë, zbrisni në kat të dytë të paktën!

Rama: Ka një sulm të organizuar për të dëmtuar turizmin shqiptar!

Rama ka këtë mesazh për vlonjatët!

Veliaj i jep Çelësin e Qytetit ish-ambasadorit Arvizu!

Pse Partia Socialiste e quan Himarën, minoritet grek! Flet Dilaver Goxhaj! | Intervista e ditës

Dikur Labëria quhej Himarë! Flet Dilaver Goxhaj! | Intervista e ditës

Si nuk gjetët një kandidat shqiptar për Himarën!

Mamica e Skënderbeut Avidije Alibali, mbush sot 90 vjeç!

10:10 - 22 Korrik 2024

Lajmet e fundit

Histori shqiptare

Kosova dhe rajoni

Bota

Gatuaj në Dritare...

Stil jete...

Showbiz!

Horoskopi